Zapisy online

Zapisy online na wizyty! 🙂

 

⭐ Prosimy wejść na stronę https://www.wettermin.pl/3906, wybrać lekarza, ustalić termin (dzień, godzina) i cel wizyty.

⭐ W formularzu zapisu należy wybrać typ wizyty – każda z wizyt ma przypisaną konkretną ilość czasu.

System wyświetla tylko te opcje wizyt, które są dostępne o danej godzinie. Oznacza to, że jeśli o danej godzinie nie wyświetla się opcja np. konsultacji dermatologicznej (trwającej 1 h), a chcą się Państwo na taką umówić, to prosimy nie zaznaczać opcji np. odbioru leku, czy wizyty kolejnej, które trwają 10-20 min, bo i tak nie będziemy mogli Państwa wtedy zapisać.

⭐ W formularzu należy również podać numer telefonu (obligatoryjnie) oraz adres e-mail (opcjonalnie).

⭐ Po dokonaniu rejestracji termin na stronie zostanie skreślony oraz zostanie wyświetlone okienko z komunikatem:

"Dziękujemy za umówienie wizyty!
Państwa zgłoszenie zostało zapisane, jednak termin zostanie zarezerwowany po potwierdzeniu go przez lecznicę - proszę czekać na informację zwrotną."

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłana wygenerowana automatycznie wiadomość z terminem wizyty. Strona nie wysyła automatycznych powiadomień SMS.

Potwierdzenie rejestracji wizyty jest wysyłane przez Przychodnię na adres e-mail oraz SMS-em na podany przez Państwa numer telefonu.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail (prosimy o sprawdzenie folderu SPAM) ani SMS, prosimy o kontakt telefoniczny.

⭐ W przypadku zapisu między godziną 20 a 9 rano, termin zostanie potwierdzony po rozpoczęciu porannego dyżuru.

⭐ Zapisy internetowe przewidujemy w dni powszednie, w godzinach 11-18. W przypadku chęci umówienia wizyty w godzinach 9-11 i 18-20 oraz w weekendy prosimy, jak dotychczas, o kontakt telefoniczny.

W celu odwołania wizyty zarejestrowanej przez Internet prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z linku w wiadomości e-mail.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz